מוצרים ממותגים

מוצרים ממותגים

פרסום עובד! זה וודאי ומוכח וכל עסק באשר הוא מייחס חשיבות עליונה לנושא השיווק והפרסום כי ללא הנ״ל אין עסק, מי יראה אתכם? מי יכיר אתכם? אחד מהזרמים במערך השיווקי הוא מיתוג.

לחצו כאן לצפייה בקטלוג מוצרים ממותגים

מהו בעצם מיתוג?

מיתוג הוא אפיון העסק או המוצר באמצעות אלמנטים ויזואליים כמו לוגו, טקסט, ציור וכיוצ״ב היוצרים שייכות לבית העסק. רעיון המיתוג הוא לתפוס את רגשות הצופה בין אם יהיה מודע לכך או לא, ליצור נפח, ערכים ואופי למוצר וכך לגרום למודעות למוצר.

מהם מוצרים ממותגים?

מוצרי מיתוג הם אותם מוצרים שעליהם נוכל למצוא את שם החברה, הלוגו, הכיתוב, הפרסום של החברה שבדרך כלל משווקת ומייצרת את המוצר הספציפי.

מוצרים ממותגים מגוונים עד מאוד וכמעט כל מוצר יכול להיות תחת ההגדרה מוצרי מיתוג, בין אם תיקים נשאים למחשב, אוזניות בלוטוס, כובעים, ספלים, משחקים של פעם, שקיות ועוד ועוד.

היתרון של מוצרים ממותגים הוא שהם ניידים והרבה מהמקרים באמת נלקחים מהבית וניתנים לצפייה ״ברחוב״, כמו תיקים, אוזניות, שקיות וכו.. זוהי בעצם פרסומת מהלכת החודרת לתודעתם של העוברים והשבים, מעיין שגריר של החברה בעלת המוצר.

תפקידם של מוצרי מותג הם לקדם את העסק שלכם באשר הוא, נקודה. הפרסומת הולכת ממקום למקום מיעד ליעד ומשווקת את בית העסק.

מתנות ממותגות

מוצרים ממותגים הם אידאליים למתנות. כל חברה או בית עסק בין אם חברה גדולה גלובלית לבין חברות קטנות ינצלו אפשרויות שונות בשביל לשווק העסק שלהם, אחד הרעיונות כאמור הן מוצרי מיתוג כמתנות. כולם מרוויחים מכך, מקבל המתנה בין אם מתנות לעובדים או בכלל, ואתם שניצלתם את הפלטפורמה השיווקית.

אם המתנות שתבחרו לתת לעובדים או לאהובים שלכם יהיו שימושיות יום יומיות כמו דיסק-און-קי ואו כובעים, תיקים למחשב וכיוצ״ב, אז היתרון אדיר אף יותר והסיבה היא שמקבל המתנה ישתמש בה לעתים קרובות בבית או מחוצה לו וכך המותג ייחשף ליותר ויותר אנשים, שיווק פסיבי בהתגלמותו. אתם בעצם יוצאים מורווחים מעצם העובדה שנתתם מתנה ממותגת.

למוצרי מיתוג מגוונים לאין ערוך, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון: 052-3004770

תיקי מטיילים
מוצרי פרסום לרכב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט
Close

הסל שלי

קטגוריות